Шановні ветерани та учасники бойових дій!

Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни гостинно запрошує Вас пройти безкоштовний курс лікування та комплексну (фізичну, медичну та психологічну) реабілітацію.

Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни – це найпотужніший спеціалізований лікувальний заклад з висококваліфікованими спеціалістами і доброзичливою атмосферою. Перевагою нашого закладу є ефективне лікування з індивідуальним підходом до кожного пацієнта у поєднанні з комфортом та гостинністю.

У поліклінічному відділенні закладу Ви можете отримати консультації вузькопрофільних спеціалістів: окуліста, стоматолога ортопеда, отоларинголога, хірурга, терапевта, психотерапевта, нарколога, уролога, невропатолога. На сьогодні, оснащеність новітньою медичною апаратурою та обсяг лікувально-діагностичних можливостей госпіталю відповідають рівню сучасного багатопрофільного клінічного стаціонару. Завдяки широкому спектру клінічних та інструментальних досліджень встановлення діагнозу не складає особливих труднощів. У закладі проводиться висококваліфіковане лікування багатьох захворювань неврологічного, терапевтичного, кардіологічного та хірургічного профілю. Для більш легкого одужання в післяопераційному періоді пацієнти мають можливість перебувати у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії під наглядом досвідчених і компетентних спеціалістів.

У фізіотерапевтичному відділенні Ви зможете отримати лікувальний масаж, водні процедури, грязелікування, теплолікування, електропроцедури та інгаляції.

Практичні психологи та фахівець з фізичної реабілітації дадуть слушні і корисні поради.

У нашому закладі можуть отримати лікування інваліди війни, учасники бойових дій та інші категорії населення згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Більш детальну інформацію Ви зможете найти на веб-сайті закладу (e-mаil: sumy-gospital.lic.org.ua) або по телефону 701-800.

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!