Завідувач хірургічного відділення Сохань Людмила Владиславівна

Старша медсестра – Чугай Оксана Анатоліївна

Хірургічне відділення обласного клінічного госпіталю ветеранів війни було створено в 1986 році. У відділенні розгорнуто 55 ліжок. Щороку у відділенні лікується близько 950 пацієнтів.

Хірургічне відділення розташоване на 4-му та 5-му поверхах, де розгорнуто 55 ліжок.

На 5-му поверсі знаходяться так звані “чисті “хворі, переважно оперовані, а на 4- му – хворі з гнійною хірургічною патологією різної етології. У відділенні є чиста та гнійна перев’язочні, окремі маніпуляційні на кожному поверсі. В лівому крилі 5-го поверху розташований операційний блок

Роботу відділення забезпечує штат у кількості 3 посади лікаря-хірурга.

Лікарі-хірурги – Сохань Людмила Владиславівна, Шпірко Ярослав Георгійович, лікарі вищої категорії

Середній медперсонал – 19 посад.

Молодший медперсонал – 16 посад.

Старша сестра медична – Чугай Оксана Анатоліівна, вища категорія

У відділенні здійснюється планова хірургічна допомога хворим, що поступили в хірургічне та інші відділення госпіталю, а також ургентна допомога хворим з гострою хірургічною патологією, яка розвинулась під час лікування в госпіталі, невідкладна хірургічна допомога співпрацівникам госпіталю.

Протягом року виконується бизько 500 операцій, хірургічна активність 45-48 %

У відділенні є всі умови для комплексного обстеження хворих, а за потреби – консультації висококваліфікованих суміжних спеціалістів (кардіолога, невропатолога, офтальмолога, уролога, психолога, психотерапевта та ін.)

Для діагностики широко використовуються сучасні методи лабораторного та інструментального обстеження пацієнтів, у тому числі біохімічні дослідження ліпідного спектру, функції печінки та нирок, електрокардіографія, холтерівське моніторування ЕКГ, добовий моніторинг артеріального тиску, ультразвукові дослідження серця, органів черевної порожнини, щитоподібної залози.

У відділенні щороку впроваджуються новітні методики діагностики і лікування хворих хірургічного профілю.

Колектив хірургічного відділення