Завідувач відділення – Корольчук Софія Дмитрівна

Старша медсестра – Мелешко Олена Володимирівна

Завідувач – лікар – анестезіолог вищої категорії – Корольчук Софія Дмитрівна

Старша медична сестра – Мелешко Олена Володимирівна

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії відкрито на виконання наказу УОЗ СОДА від 21.12.2004 №1348 «Про відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Сумському обласному клінічному госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни» 10 березня 2005 року.

Відділення розраховано на 6 ліжок. Штат відділення: завідувач відділенням – 1 посада, лікар – анестезіолог – 4,5 посад, молодші медичні спеціалісти – 12,75 посад, молодші медичні сестри – 6 посад.

Колектив відділення – високоспеціалізовані лікарі та медичні сестри, готові надати медичну допомогу у будь-який час дня і ночі, доброзичливі до хворих та родичів.

За 13 років роботи проліковано близько 3,5 тис. пацієнтів з різними критичними станами, проведено 3120 наркозів (ендотрахеальних, внутрішньовенних, спино-мозкових, масочних).

Усі післяопераційні хворі знаходяться у відділенні до відновлення здатності до самообслуговування.

Відділення оснащене необхідною апаратурою та медичним обладнанням, 100% медикаментами для проведення усіх видів анестезії та корекції життєво – важливих функцій у післяопераційному періоді, при критичних станах та для проведення інтенсивної терапії.