Імідж закладу ґрунтується на високому професіоналізмі персоналу, розвиненій матеріально-технічній базі та чуйному відношенні до пацієнтів. За роки існування госпіталю (який функціонує з 1983 року) у ньому проліковано майже 140 тисяч осіб.

1944 рік – на базі двох евакогоспіталів в м. Суми по вул. Червоногвардійській (нині Іллінській) в приміщенні банку «Хрещатик» був розгорнутий госпіталь.

1948 рік – в м. Тростянець був сформований госпіталь на 200 ліжок (ортопедичне та хірургічне відділення).

1983 рік – рік Сумський обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни прийняв перших 6 пацієнтів до терапевтичного відділення (в складі закладу було 3 стаціонарних відділення: терапевтичне (80 ліжок), неврологічне (60 ліжок), хірургічне (60 ліжок).

1986 рік – відкрилось кардіологічне відділення на 45 ліжок.

2001 рік – відкрито терапевтичне відділення у м. Шостка для ветеранів війни – мешканців північних районів області на 25 ліжок.

2002 рік – госпіталь набув статус клінічного лікувального закладу.

2005 рік – відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок.

2014 рік – госпіталь є координаційним центром з надання медичної допомоги учасникам АТО

2019 рік – комунальне некомерційне підприємство “Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни”.