У Сумському обласному госпіталі ветеранів війни створено прекрасні побутові умови для перебування, лікування та відпочинку ветеранів.

Палати обладнані в достатній кількості меблями, м’яким інвентарем, холодильниками. У холах встановлені кольорові телевізори, м’які куточки. На кожному поверсі – світла, простора і зручна їдальня.

У конференцзалі, розрахованому на 150 місць, проходять святкові заходи, концерти, лекції для хворих. На другому поверсі, у неврологічному відділенні, бібліотека з читальною залою та книжковим фондом майже 7 тисяч примірників. На першому поверсі закладу до послуг пацієнтів магазин, аптечний кіоск та перукарня.

З ранньої весни до пізньої осені зелені насадження у парку закладу чарують веселковими барвами квітів та різноманітних дерев. Працівники госпіталю постійно дбають про упорядкування території.

У госпіталі ветерани війни та учасники АТО отримують спеціалізовану стаціонарну медичну допомогу по хірургічному, неврологічному, терапевтичному, кардіологічному профілях.

У поліклінічному відділенні госпіталю, розрахованому на 102 відвідування в день, яке в даний час виконує функції консультативно-діагностичного, ветерани отримують консультації лікарів з 10 профілів захворювань (отоларингологічному, хірургічному, урологічному, офтальмологічному, терапевтич-ному, неврологічному, стоматологічному, стоматолого-ортопедичному, психо-терапевтичному, наркологічному).

У фізіотерапевтичному відділенні впроваджуються реабілітаційні та відновні, бальнеологічні, електросвітлові, лазерні, теплові та інші методи лікування, проводиться лікувальна фізкультура, масаж.