З нагоди Дня пам’яті та примирення 8 травня організовано привітання ветеранів війни, які знаходилися на лікуванні в обласному клінічному госпіталі. Заклад відвідали керівники області: заступник голови Сумської обласної державної адміністрації О.Милаш, голова Сумської обласної ради В.Токар, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Н.Лисенко, голова обласної організації ветеранів війни, генерал-майор І.Прохоренко, виконавчий директор ПАТ «Сумихімпром» В.Волков, тимчасово виконуючий обов’язки обласного військового комісара Є.Варламов, які поздоровили ветеранів війни з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та вручили їм квіти і подарунки. Тяжкохворих поздоровлено у відділеннях.

Після поздоровлення в конференц-залі обласного госпіталю для ветеранів війни відбувся святковий концерт за участю артистів Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».

Ветеранів війни, які перебували на лікуванні в терапевтичному відділенні госпіталю в місті Шостка, відвідали міський голова М.Нога, заступник міського голови Н.Сиваєва, головний лікар Шосткинської центральної районної лікарні О.Штогрин. Після привітання Шосткинським медичним училищем був організований концерт.