Діяльність обласного клінічного госпіталю ветеранів війни – базового закладу по наданню стаціонарної допомоги усім категоріям ветеранів війни та координаційного центру по організації медичної допомоги учасникам антитерористичної операції, була спрямована на створення належних умов лікування, забезпечення доступної, повноцінної і безкоштовної медичної допомоги учасникам антитерористичної операції (далі – учасники АТО), ветеранам війни та особам, прирівняних до них за пільгами.

Станом на 01.04.2018 в області проживало 36 506 осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», з них учасників АТО понад 10 тисяч осіб.

На сьогодні в структурі пролікованих хворих у закладі особи працездатного віку становлять 67%, з них 56% – учасники антитерористичної операції, які потребують не тільки відновного та реабілітаційного лікування, а і забезпечення належних умов перебування в госпіталі. У структурі пролікованих хворих ветерани Сумського району становлять 11%.

З районного бюджету Сумського району передана субвенція на покращення матеріально-технічної бази Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни:

у 2017 році 20 тис. гривень – придбано 3 телевізори та 2 холодильники для неврологічного відділення;

у 2018 році 100 тис. гривень – придбано сучасний електрокардіограф, 2 апарати для фізіотерапевтичного відділення.

У 2015 році Указом Президента України було введено День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня. Таким чином Україна доєдналася до всього світу у скорботі за жертвами Другої світової війни. 9 травня в Україні буде відзначатись 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Саме, до цих святкових дат голова Сумської районної ради Акпєров Вадим Вагіфович та голова Сумської районної державної адміністрації Дорошенко Геннадій Володимирович урочисто вручили медичне та побутове обладнання.

Адміністрація госпіталю вдячна керівництву Сумського району за надану допомогу і сподівається, що інші райони і місто Суми долучаться до благодійної справи поліпшення матеріально-технічної бази та перебування пацієнтів госпіталю.