Минуло вже 30 років з дня виведення військ з Афганістану, але цей день назавжди увійшов в історію як знаменна дата, коли було поставлено останню крапку у кровопролитній війні в Афганістані — війні, через пекло якої, гідно виконуючи свій обов’язок, пройшли тисячі юнаків. Вони були і є прикладом мужності та виконання обов’язку перед Батьківщиною. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у боях воїнів. Вічна їм слава та пам’ять людська. Також вшановуємо тих, хто пережив цю війну. Адже вони вже герої, тому що залишилися живими, пройшовши страшними стежками Афганської війни.

Ветеранів війни, які знаходилися на лікуванні у Сумському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, привітали голова обласної спілки ветеранів Афганістану Володимир Артюх, голова Сумської міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Рикун, голова Великописарівської спілки ветеранів Афганістану Анатолій Зражевський та адміністрація госпіталю. Після привітання був проведений концерт за участі артистів Сумської обласної філармонії.

Керівництво Сумської обласної організації «СОВЕАФ» вручило грамоти та подяки медичним працівникам за плідну працю, підтримку та допомогу учасникам бойових дій, інвалідам війни.