Завідувач відділення – Собчишин Надія Петрівна

Старша медсестра – Липченко Яна Сергіївна

Кардіологічне відділення обласного клінічного госпіталю ветеранів війни було створено у 1986 році. Першим завідувачем відділення був Кравець Андрій Федорович, який очолював відділення до 2013 року. У відділенні розгорнуто 45 ліжок. Щороку у відділенні лікується близько 900 пацієнтів. За всі роки у кардіологічному відділенні проліковано понад 28 500 пацієнтів.

Структура відділення:

Завідувач відділення – Собчишин Надія Петрівна, лікар вищої категорії
Лікар-кардіолог – Зеленська Наталія Павлівна, другої категорії
Старша медична сестра – Липченко Яна Сергіївна, першої категорії

Середній медперсонал – 13 медсестер. Молодший медперсонал — 9 осіб.

У відділенні надається планова стаціонарна медична допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам антитерористичної операції, із захворюваннями серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, хронічна ревматична хвороба серця, порушення ритму та провідності, тощо).

У відділенні створені всі умови для комплексного обстеження хворих, а за потреби – консультації висококваліфікованих суміжних спеціалістів (хірурга, невропатолога, офтальмолога, уролога, психолога, психотерапевта та ін..)

Для діагностики широко використовуються сучасні методи лабораторного та інструментального обстеження пацієнтів, у тому числі біохімічні дослідження ліпідного спектру, функції печінки та нирок, електрокардіографія, холтерівсьхе моніторування ЕКГ, добовий моніторинг артеріального тиску, ультразвукові дослідження серця, органів черевної порожнини щитовидної залози.

Кардіологічне відділення є клінічною базою курсу пропедевтики внутрішніх хвороб кафедри сімейної медицини медичного інституту Сумського державного університету, проводяться наукові дослідження. Консультативну допомогу надає к.м.н. Жаркова Альбіна Володимирівна.

Суттєву благодійну допомогу госпіталю надає ПАТ «Сумихімпром», які є шефами відділення.