Завідувач відділення – Кононенко Юрій Володимирович

Старша медсестра – Бережна Наталія Василівна

Терапевтичне відділення у м. Шостка Сумського обласного клінічного госпіталю було відкрито у травні 2001 року на базі приміщення колишнього профілакторію ВО «Свема» для стаціонарного лікування ветеранів війни 5 північних районів області: Шосткинського, Глухівського, Кролевецького, С. Будського та Ямпільського.

Терапевтичне відділення у м. Шостка є структурним підрозділом обласного комунального закладу – Сумського обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни.

Відділення розміщене у 4-х поверховому корпусі колишнього профілакторію та займає 3 поверхи. Площа корпусу – 2580 м2, площа земельної ділянки 1га. До корпусу прибудований харчоблок з їдальнею. На першому поверсі розташовані роздягальня, кімната для прийому хворих, кімната для зберігання речей хворих та персоналу, пост чергової медичної сестри та маніпуляційна, кабінети старшої сестри та сестри-господарки, двомісні палати для хворих, а також кабінет електросвітлолікування, озокерітолікування та спелеотерапії. На другому поверсі знаходяться кабінети заступника начальника госпіталю з загальної частини та завідувача відділення, палати для хворих, кімната для зберігання медикаментів, кабінети масажу та ЛФК, а також хол, обладнаний м’якими кріслами та кольоровим телевізором, де проводяться лекції для хворих, виступають з концертами колективи художньої самодіяльності міста. Третій поверх займають адміністративно-господарські приміщення та бухгалтерія, розташована пральня.

У відділенні надається планова медична допомога за такими профілями:

• захворювання шлунково-кишкового тракту – виразкова хвороба, хронічний гастродуоденіт, патологія печінки та підшлункової залози;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • захворювання дихальної системи – пневмонія, бронхіти;
  • цукоровий діабет І та ІІ другого типу;
  • захворювання сполучної тканини.

Консультативна допомога лікарів різного профілю, діагностичні дослідження надаються пацієнтам відділення в центральній районній лікарні та обласному діагностичному центрі міста Шостки.

Діють такі кабінети:

• кабінет електролікування;
  • кабінет озокеритопарафіногрязелікування;
  • кабінет лікувальної фізкультури;
  • кабінет масажу;
  • кабінет спелеотерапії

До послуг ветеранів бібліотечний пункт від Центральної міської бібліотеки ім. Л.М.Толстого, стіл зі свіжою пресою.

У приміщеннях відділення багато різноманітних рослин та м’яких меблів, що створює затишок для хворих та естетичний вигляд відділення.